KAS MĒS ESAM

Mūsdienās Žalūzijas paliek arvien populārākas, jo tām ir daudz priekšrocību. Mēs to zinām, jo ​​mūsu kompānijas darbības pamatveids ir sauli necaurlaidīgu sistēmu izgatavošana, pārdošana un montāžas veikšana. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu sistēmas ne tikai aizsargā pret saules stariem, bet arī izskatās atbilstoši Jūsu interjeram, tur, kur tās tiek uzstādītas. Piedāvājam plašu audumu izvēli, kas nenoliedzami iederēsies jebkurā telpā. Mūsu kompānijas audumu un žalūziju veidu sortiments ir daudzveidīgs, tāpēc Jūs viegli varēsiet izvēlēties kvalitatīvas žalūzijas jebkuras telpas logiem.

ĪPAŠĪBAS UN DIZAINS

Žalūzijas – tā ir diezgan vienkārša un praktiska ierīce, kas sastāv no iepriekš izraudzītu audumu, profilu un mehānismu izvēles, ko mūsu meistari pielāgo katram klientam individuāli. Tās tiek izvietotas horizontāli attiecībā pret pielikšanas virsmu un savienotas noteiktā secībā. Ierīces galvenās funkcijas – novērst tiešu saules staru iespīdēšanu telpā un apgaismojuma līmeņa regulēšanu.

Arvien lielāku popularitāti gūst rullo kasešu žalūzijas, kas ērti, prakstiski un vienkārši pielāgojas jebkuram interjeram, izveidojot telpā attiecīgo noskaņu. Katras žalūzijas izgatavošana tiek veikta individuāli katram klientam, pēc klienta vēlmēm un piemērotākā žalūziju veida. Dizaineri praktizē žalūziju izmantošanu savos projektos to dekoratīvo funkciju dēļ.

PAŠU RAŽOŠANA

Mūsu uzņēmums izgatavo žalūzijas pēc individuāla pasūtījuma. Izgatavojam žalūzijas Latvijā – Rīgā, kas sniedz lielas priekšrocības mūsu klientiem. Klienti ir mūsu lepnus, jo katra klienta vēlmes ir mūsu individualitāte.

 

Komforts nav vienīgā priekšrocība, ko dāvā žalūzijas. Tās kalpo ne tikai kā funkcionāls elements, kas garantē ideālu aizsardzību no spožiem saules stariem, bet arī kavē telpas uzsilšanu un ļauj kontrolēt apgaismojuma intensitāti. Žalūzijām raksturīga ļoti plaša toņu un faktūru daudzveidība, mūsu klientiem piedāvājam visdažādākos konstrukciju veidus un izmērus. Turklāt žalūziju sistēmas iespējams uzstādīt jebkāda tipa logiem gan dzīvojamās, gan darbam paredzētās vai jebkura cita pielietojuma telpās. Žalūzijas ir elementāri kopjamas, droši un vienkārši lietojamas, kā arī sniedz plašas telpu dekorēšanas iespējas.

MŪSU JAUNĀKIE DARBI